Vogel- en voederbeurs

Zaterdag 14 mei is al weer de laatste maandelijkse vogel- en voederbeurs van dit seizoen bij Vogelvereniging Spijkenisse aan de Maaswijkweg 10 te Spijkenisse. (tegenover DCB Berkel en naast de tennis en Hockeyclub). U bent van harte welkom van 13.00 tot 16.00 uur. Er zijn vogelhandelaren aanwezig met diverse soorten vogels en ook zullen er leden aanwezig zijn met eigen kweekvogels om te verkopen. Ook kunt u hier terecht voor voer en andere vogelbenodigdheden. Uiteraard zullen de leden u van de beste informatie voorzien, dus schroom niet om uw vragen te stellen en met andere bezoekers over uw gevleugelde vrienden van gedachten en ervaringen te wisselen. De toegang is gratis.

Zomervakantie en gewijzigde tijden
De maanden juni – juli en augustus is er wel op elke 2de zaterdag van de maand gelegenheid om voer en andere vogelbenodigdheden voor uw gevederde vrienden aan te schaffen van 12.00 tot 14.00 uur.

Laat een reactie achter